Atidedamas vaikų priėmimo į mokyklas prašymų priėmimas

Daugiau informacijos čia

KVIEČIAME PRISIJUNGTI  PRIE PILIETINĖS INICIATYVOS

KURKIME, PIEŠKIME, GAMINKIME KARTU SU MOKINIAIS!

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Tolerancijos Dėlionė!

Tolerancijos dienos simbolio paaiškinimas

2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.

Solidarizuokimės - spalio 8 d. pasipuoškime raudonai!

Šiais metais Lietuvoje pirmąkart minima Disleksijos pažinimo savaitė, kuri tradiciškai Europos šalyse organizuojama spalio mėnesio antrąją savaitę.

Disleksija - tai specifinis rašymo ir tarimo sutrikimas, kuris gali būti priskiriamas genetinių ir neurologinių ligų grupei.

Nors disleksija ir gali atrodyti kaip didelė kliūtis siekiant užsibrėžyų tikslų, bet su šiuo sutrikimu gyveno ir kūrė tokie žymūs žmonės, kaip: A.G. Belas (telefono išradėjas), G. Galilėjus (astronomas, fizikas, prisidėjęs prie teleskopo kūrimo), Dž. Lenonas, Dž. Aniston, S.Spielbergas ir kt. Daugiau informacijos apie šį sutrikimą galite rasti www.dyslexiacentras.lt

I pamoka  8.30–9.15
II pamoka  9.25–10.10
III pamoka 10.20–11.05
IV pamoka 11.35–12.20
V pamoka 12.30–13.15
VI pamoka 13.30–14.15

© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija