Informacija

                        

                                                                               *****

                     Solidarizuokimės - spalio 8 d. pasipuoškime raudonai!

Šiais metais Lietuvoje pirmąkart minima Disleksijos pažinimo savaitė, kuri tradiciškai Europos šalyse organizuojama spalio mėnesio antrąją savaitę.

Disleksija - tai specifinis rašymo ir tarimo sutrikimas, kuris gali būti priskiriamas genetinių ir neurologinių ligų grupei.

         

  Nors disleksija ir gali atrodyti kaip didelė kliūtis siekiant užsibrėžyų tikslų, bet su šiuo sutrikimu gyveno ir kūrė tokie žymūs žmonės, kaip: A.G. Belas (telefono išradėjas), G. Galilėjus (astronomas, fizikas, prisidėjęs prie teleskopo kūrimo), Dž. Lenonas, Dž. Aniston, S.Spielbergas ir kt. Daugiau informacijos apie šį sutrikimą galite rasti www.dyslexiacentras.lt

                                                                                ***** 

         Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Klaipėdos rajono gyventojus (suaugusiuosius) pasinaudoti nemokamomis, profesionaliomis, anoniminėmis psichologo paslaugomis. Konsultacijas teikia psichologė Eimantė Adauskienė.

         Psichologo konsultacija – tai pagalba suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtume sprendimus ir galėtume įveikti sunkumus. Pats sunkiausias etapas – pirmas žingsnis priimant pagalbą, tad jei Jums ar Jūsų artimam žmogui reikalinga pagalba nedvejokite ir registruokitės pirmai konsultacijai jau dabar.     

                            

                                                                               *****

                              

                                                                         *****   

                            Pamokų laikas
I pamoka  8.30–9.15   
II pamoka  9.25–10.10  
III pamoka 10.20–11.05  
IV pamoka 11.35–12.20  
V pamoka 12.30–13.15  
VI pamoka 13.30–14.15  

© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija

Klaipėdos rajonas